Yuvarlak ve üçgen pencere modellerine iyi uyum sağlayabilen bu sistem de her türlü ayrıntı aşırı ince düşünülerek tasarlanmıştır.
Hafif şık birözelliğe sahip Plise Perdeler evinizin ve ofisinizin en güzel detaylarından birisi olacak.

Bu konforu siz de yaşayın. Plise ve duette perdeler tıpkı sistemin farklı ürünleri şekilde isimlendirilebilir .Plise perde de çekme ipi dediğimiz kısım gözle görülmekte.karşılıklı perde de ise petek şeklinde olduğu için ip gizlenmektedir.Eğimli ve üçgen camlar da enfazla çözüm şekilde kullanılmaktadır.bilhassa kış bahçesi perdesi sistemlerinde sık şekilde yapılmaktadır. Aşağıdan yukarıya,yukarıdan aşağıya ve çift tarafa kullanmak mümkündür.Bu sistemler tavan camlarında yani yatay şekilde de çalışmasıdır.Tül kumaş ve karartma olan kumaş kombinasyonlu olarak beraber kullanılmaktadır.Kış bahçesi perdesi tavan camlarında hem de normal taraf camlarda manuel ve motorlu uygulanabilir. ip kontrollü, kulp kontrollü, yüksek noktalarda çekme veya çevirme çubuğu kontrollü yada motorlu olarak kullanılabilir.

Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde
Plise Perde

Yuvarlak ve üçgen pencere modellerine iyi uyum sağlayabilen bu sistem de her türlü ayrıntı aşırı ince düşünülerek tasarlanmıştır. Hafif şık birözelliğe sahip Plise Perdeler evinizin ve ofisinizin en güzel detaylarından birisi olacak. Bu konforu siz de yaşayın. Plise ve duette perdeler tıpkı sistemin farklı ürünleri şekilde isimlendirilebilir .Plise perde de çekme ipi dediğimiz kısım gözle görülmekte.karşılıklı perde de ise petek şeklinde olduğu için ip gizlenmektedir.

Eğimli ve Üçgen Camlar

Eğimli ve üçgen camlar da en fazla çözüm şekilde kullanılmaktadır.bilhassa kış bahçesi perdesi sistemlerinde sık şekilde yapılmaktadır. Aşağıdan yukarıya,yukarıdan aşağıya ve çift tarafa kullanmak mümkündür.Bu sistemler tavan camlarında yani yatay şekilde de çalışmasıdır.Tül kumaş ve karartma olan kumaş kombinasyonlu olarak beraber kullanılmaktadır.Kış bahçesi perdesi tavan camlarında hem de normal taraf camlarda manuel ve motorlu uygulanabilir. ip kontrollü, kulp kontrollü, yüksek noktalarda çekme veya çevirme çubuğu kontrollü yada motorlu olarak kullanılabilir.